У межах підписаного Меморандуму, а саме проєкту «Шлях чемпіонів», відбулася робоча зустріч між керівництвом «ДЕ-ФАКТО КОРП» та адміністрацією ліцею № 82 м. Одеса.
Після ознайомлення з матеріально-технічною базою та тренувальним процесом обговорили низку актуальних питань як короткострокового, так і стратегічного характеру. Зокрема – будівництво спортивного майданчика. Для реалізації подібних ініціатив важливо залучати районну адміністрацію та приватний сектор.
Щодо поточних потреб досягнуто домовленості про електрифікацію спортивної зали.
За підсумками візиту намічено цілі та кроки до Дня молоді – 12.08.2025.
#шлях_чемпіонів




