

У рамках соціальної відповідальності та підтримки захисників України, представники ТОВ «ДЕ-ФАКТО КОРП» долучилися до ініціативи з донації крові, яка відбулася у Київському військовому госпіталі.
Ми вважаємо, що допомога – це не лише про великі проєкти, а й про прості, але важливі дії. Донорство — це реальна можливість врятувати чиєсь життя, і ми вдячні кожному співробітнику, хто прийняв рішення приєднатися до цієї справи.


