Співробітники ТОВ “ДЕ-ФАКТО КОРП” вдруге долучилися до донорської акції у Київському військовому госпіталі

У Київському військовому госпіталі відбулася чергова донорська акція, до якої вдруге долучилися представники ТОВ «ДЕ-ФАКТО КОРП».

Для нашої команди це – можливість висловити вдячність тим, хто щодня ризикує власним життям заради нашої безпеки. Донорство – це вияв турботи та солідарності, і ми раді бути частиною ініціатив, які рятують життя.

Scroll to Top